Baza Wiedzy Komires
Baza Wiedzy Komires
Baza Wiedzy Komires
Baza Wiedzy Komires
Baza Wiedzy Komires

Nowości i ogłoszenia

 1. Matali Physics 6.2 prezentuje parametryczne pola akcji
  Wiadomość opublikowana: Sun, Jul 16, 2023 9:57 AM | Wyświetlona: 240 razy.
  Z przyjemnością informujemy, że Matali Physics 6.2 prezentuje parametryczne pola akcji i ich zastosowanie do sterowania obiektami w przestrzeni 3d. W połączeniu z maszynami stanów, niestandardową logiką i innymi funkcjonalnościami oferowanymi przez środowisko fizyki 3d, parametryczne pola akcji tworzą potężne rozwiązanie do...... czytaj dalej »
 2. Matali Physics 6.2 zoptymalizowany pod kątem konsoli ASUS ROG Ally
  Wiadomość opublikowana: Sun, Jul 16, 2023 9:56 AM | Wyświetlona: 231 razy.
  Z przyjemnością informujemy, że Matali Physics 6.2 wprowadza optymalizacje pod kątem konsoli ASUS ROG Ally. Najnowsza wersja umożliwia użytkownikom Matali Physics SDK tworzenie zaawansowanych, wydajnych, opartych na fizyce i DirectX 12 lub Vulkan gier komputerowych, zoptymalizowanych pod kątem konsoli ASUS ROG Ally i konsol...... czytaj dalej »
 3. Matali Physics 6.2 wydany
  Wiadomość opublikowana: Sun, Jul 16, 2023 9:55 AM | Wyświetlona: 301 razy.
  Z przyjemnością ogłaszamy wydanie Matali Physics 6.2 z kompleksowym wsparciem dla Microsoft Game Development Kit (GDK), zestawu narzędzi, interfejsów API, rozszerzeń i modeli programowania, których można używać na obecnych i przyszłych platformach i inicjatywach Microsoft Gaming. Najnowsza wersja umożliwia użytkownikom Mata...... czytaj dalej »
 4. Matali Physics 6.0 prezentuje oparty na fizyce GUI następnej generacji
  Wiadomość opublikowana: Sun, Feb 26, 2023 2:13 PM | Wyświetlona: 379 razy.
  Z przyjemnością informujemy, że Matali Physics 6.0 prezentuje oparty na fizyce graficzny interfejs użytkownika (GUI) następnej generacji, płynnie integrujący się z Twoją grą i eliminujący potrzebę korzystania z oddzielnych systemów GUI. Z najnowszą wersją Matali Physics SDK możesz łatwo tworzyć okna, przyciski, niestandardo...... czytaj dalej »
 5. Matali Physics 6.0 prezentuje oparte na fizyce animacje behawioralne
  Wiadomość opublikowana: Sun, Feb 26, 2023 2:13 PM | Wyświetlona: 381 razy.
  Z przyjemnością informujemy, że Matali Physics 6.0 prezentuje oparte na fizyce animacje behawioralne. Najnowsza wersja Matali Physics SDK dostarcza przykładów obiektów fizyki, które analizują otoczenie i określają co widzą. Nie musisz precyzować każdego szczegółu ruchu obiektu, dając animowanemu obiektowi zdolność do improw...... czytaj dalej »
 6. Matali Physics 6.0 wprowadza moduł Matali Synth
  Wiadomość opublikowana: Sun, Feb 26, 2023 2:12 PM | Wyświetlona: 393 razy.
  Z przyjemnością informujemy, że Matali Physics 6.0 wprowadza moduł Matali Synth, zaawansowany, nowoczesny, wieloplatformowy, wysokowydajny, programowy syntezator dźwięku dla środowiska Matali Physics. Nowy moduł odpowiada za całkowicie dynamiczne i plastyczne aranżacje muzyczne, a także studyjnej jakości, niezależne od sprz...... czytaj dalej »
 7. Matali Physics 6.0 wprowadza Matali Render 6.0
  Wiadomość opublikowana: Sun, Feb 26, 2023 2:11 PM | Wyświetlona: 311 razy.
  Z przyjemnością informujemy, że Matali Physics 6.0 wprowadza Matali Render 6.0. Najnowszy moduł renderujący dedykowany jest wyłącznie dla API graficznych następnej generacji: DirectX 12, Vulkan, Metal, itp. zapewnia cienie o miękkich krawędziach, cienie wolumetryczne, cienie o dużym zasięgu, kontrolowaną interakcję światła ...... czytaj dalej »
 8. Matali Physics 6.0 wprowadza Matali Games 6.0
  Wiadomość opublikowana: Sun, Feb 26, 2023 2:10 PM | Wyświetlona: 403 razy.
  Z przyjemnością informujemy, że Matali Physics 6.0 wprowadza Matali Games 6.0. Najnowsza warstwa pośrednia dla środowiska Matali Physics dostarcza nowy zestaw projektów dedykowanych architekturom co najmniej 64-bitowym, pod nazwą Matali Physics Game. Zestaw Matali Physics Game całkowicie integruje i zastępuje poprzedni 32/6...... czytaj dalej »
 9. Matali Physics 6.0 wydany
  Wiadomość opublikowana: Sun, Feb 26, 2023 2:10 PM | Wyświetlona: 508 razy.
  Z dumą ogłaszamy wydanie Matali Physics 6.0, szóstej głównej wersji środowiska Matali Physics. Najnowsza wersja wprowadza przełomowe zmiany zarówno od strony technicznej, jak i funkcjonalnej, przenosząc środowisko Matali Physics do rozwiązań bezpośredniego tworzenia gier. Z przyjemnością informujemy również, że wszyscy lice...... czytaj dalej »
 10. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2023!
  Wiadomość opublikowana: Sat, Dec 17, 2022 3:10 AM | Wyświetlona: 387 razy.
  Wszystkim naszym Klientom, Współpracownikom, Przyjaciołom i Sympatykom, którzy sprawiają, że nasza praca jest przyjemnością, życzymy spokoju i szczęścia w okresie świątecznym, sukcesów i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2023. Mijający rok był okresem, w którym skupiliśmy się na intensywnych pracach nad kolejną wersją gł...... czytaj dalej »
Wyświetlono od 1 do 10 z 101 rekordów First Page Previous Page Strona z 11 Next Page Last Page

Subskrybuj Bazę wiedzy

Otrzymuj powiadomienie o każdym nowym artykule.